Fiat Linea Kumandadan Otomatik Cam Kaldırma & İndirme Modülü

Merhabalar,

Lineaların orjinalinde kumandadan cam indirme ve kaldırma özelliği yok sadece tjet modellerde var bildiğim kadarı ile.

Bu konuda çok fazla istek geliyordu , kumandadan basalım camların tamamını kapasın veya basalım tamamını açılsın.

blog.amasram.net  ile yaptığımız ortak bir çalışma sonucu, aracımıza bu özelliği kazandırdık ve düşülebilecek en düşük maliyet ile size sunmaya karar verdik.

Bu konu ile ilgili bir devre şeması veya kod paylaşamadığım için üzgünüm emin olun bu sizin için , bu diğer projelerime bakarak oldukça karmaşık yapıdalar, devre kartı çift yönlü ve bunu evde yapmak tarif edilecek bir şey değil.

Biz de devre kartını kendimiz yapmadık , dünyaca ünlü pcb üretim tesislerinde kart bastırıyoruz hem daha dayanıklı hem de daha uzun ömürlü ve nemden etkilenmemesi için kaplamalı. Kartı montajlayıp tertemiz şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

 

Size sadece montaj yapmak kalıyor.

Avuç içi kadar olan bu modülleri uzun süre test ettik, bağlantılarını kolay hale getirdik, sadece tek bir adet kablo keserek bağlıyorsunuz universal modüller gibi cama giden tüm kabloları kesmeniz gerekmez..!

 

Cam Modülünün çalışma prensibini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Ek olarak siz de eğer bu modüle sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kafanıza takılan sorularınızı , yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

 

Bu proje için düşebildiğimiz en minimum rakam 200 TL oldu, bu modüle sahip olabilmek için 200 TL  + Kargo ödemeniz yeterlidir.

Sadece Talep için form doldurunuz, sorularınız için lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanın...

Bağlantı Şeması

yhackup

Site Kurucusu & Yöneticisi Yazılım Geliştiricisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 comments

 • ibrahim dedi ki:

  Bu modülden sipariş vermek istiyorum lakin anlayamadığım nokta şu: hani diyorsun tek kablo kesip bağlanacak diye. ama modül üzerinde beş atı kablo var bunlar nereye bağlı?

  • yhackup dedi ki:

   Merhaba ,

   Tam aşağıdaki saniyede gösterdiğim gibi pinleri çıkarıup kabloyu pinlere bağlıyorsunuz. hangi renk hangi pine biz size gönderiyoruz.
   Yukarıda paylaşmamıştım versiyona göre değişkenlik gösterebilir diye ama versiyona göre düzeltiriz yarım saattenn tukarıda bağlantı pinlerini paylaşırım.

   https://youtu.be/p0Eiy5FOB6U?t=394

 • MUSTAFA dedi ki:

  YAKUP BEY MERHABALAR. BUGÜN LİNEA ARACIMA FAR ÜZERİNE KAYAR LED MONTAJI YAPTIM. FAR SIKETİNDEN ALDIĞIM ENERJİDE SİNYALLERDE SORUN YOK AMA PARK LAMBASINA BAĞLADIĞIM GÜNDÜZ LEDİNİ 5 SANİYE YANDIKTAN SONRA SÖNÜYOR ENERJİ GELMİYOR VE EKRANDA UYARI VERİYOR. MOTOR BÖLÜMÜ SİGORTA KUTUSUNDAN KONTAK AÇIKKEN ENERJİ ALABİLECEĞİM BİR BÖLÜM VAR MI ACABA???

  • yhackup dedi ki:

   O iş öyle olmaz 😬
   Aracın herhangi bir yerinden herhangi bir şekilde gelişi güzel elektrik alamazsınız araba kaçak olduğunu anlayıp kendini korumaya alacaktır.

   Bu aracımızda en sevdiğim sistemdir hatalı elektrik çekmene müsaade etmiyor.

   Role kullanacaksın, role ile elektrik yükünü aküden (sigorta ekleyerek elbette) tetik sinyalini far soketi den alacaksınız. Böylece role çok minimal akım çektiği için araç kaçak olduğunu düşünerek kendini korumaya almaz ve role ile aküdeki elektriği yaptığın sisteme aktaracaksın.

 • MUSTAFA dedi ki:

  Peki park lambasına bağlayınca çalışması için ne yapmam lazım

 • Yahya metin dedi ki:

  Ustam kolay gelsin cam kaldırma modülünü almak istiyorum kargo nekadar tutuyor bi bilginiz varmı